BallinaRozePartnerë në jetë dhe në skenë! Bora Zemani konfirmon lidhjen me Donald...

Partnerë në jetë dhe në skenë! Bora Zemani konfirmon lidhjen me Donald Veshajn dhe pjesemarrjen e tij ne “Dancing With The Stars”

Bora Zemani ka publikuar foton e parë me Donald Veshajn në Instagram duke zyrtarizuar kështu ribashkimin.

Ajo ka ndarë një selfie ku shfaqen të dy. “Na lini të kërcejmë”, shkroi ajo krah fotos.

Nga ajo që mund të kuptojmë çifti shihet në studion e “Më lër të flas” gjë që na bën të mendojmë se moderatorja mund të jetë e ftuar në emisionin e vëllezërve Veshaj që nis më 1 tetor.

Po ashtu mbishkrimi i saj duket si një konfirmim se çifti do jenë bashkëprezantues në “Dancing with the stars”.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments