BallinaRoze“Ori është më e mirë se Bora”, Ish-konkurrentja e “Për’puthen” bëri zgjedhjen...

“Ori është më e mirë se Bora”, Ish-konkurrentja e “Për’puthen” bëri zgjedhjen e saj

Prej momentit kur u konfirmua? se prezantuesja e ketij sezoni te “Perputhen” do te jete. Ori Nebijaj, ne rrjetet sociale filloi krahasimi mes saj dhe. Bora Zemanit.

Te shumte ishin ata qe sigurisht perkrahnin. Boren por dhe numri i pelqimeve per. Orin nuk ngeli mbrapa.

Se fundmi, nje zgjedhje mes tyre e beri dhe ish-konkurrentja. Ritvana Fetahu.

Teksa ishte e ftuar ne emisionin “Breaking” ajo u shpreh se edhe Bora edhe. Ori janë shumë origjinale dhe secila e bën moderimin e “Për’puthen” në mënyrën e vet, por vleresoi! me shume prezantuesen? aktuale.

“Tani nëse do thoja që më pëlqen. Ori më shumë ndoshta nuk do ishte etike, e njëjta gjë edhe për. Borën, mendoj se në ekran duhen disa filtra. Mendoj që të dyja në mënyrën e vet e bëjnë shumë mirë dhe janë shumë origjinale, në formën e vet. Më pëlqen shumë Ori që nuk përpiqet të kopjojë dhe nuk përpiqet të bëhet as një kopje e shëmtuar! as e. Borës apo dikujt tjetër, është e lirshme dhe duke shumë e përfshirë? në situata që ndodhin aty me aq sa unë e kam ndjekut. Pastaj Bora nuk e ndryshojmë dot. Borën me sakënd sepse kemi përjetuar disa gjëra me Borën”, tha Ritvana.

Ritvana Fetahu nuk eshte e vetmja nga “Perputhen” qe ka folur persa i perket. Ori Nebijajt si moderatore? e ketij programi. Gjithashtu dhe Bora Zemani foli per te teksa ishte e ftuar se fundmi ne “Me ler te flas”.

Ajo theksoi se nje krahasim, mes saj dhe. Orit nuk mund te behet pasi jane shume te ndryshme ne menyren e prezantimit por nuk ndejti pa ia thene dhe dy fjale te embla.

“Njerëzit u mësuan me mua për dy vite, 6 ditë të javës. Dhe publiku ka nevojë për kohë që të mësohet. Ne si tipologji figurash? jemi totalisht shumë të ndryshme. Dhe unë mendoj se në atë që përfaqëson Ori është jashtëzakonisht! e mirë. Mbështetjen time e ka patur dhe do e ketë gjithmonë! se e kam dhe shumë xhan!”, deklaroi Bora.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments