BallinaRozePak pasi e bëri lidhjen publike, Robert Berisha i jep fund romancës...

Pak pasi e bëri lidhjen publike, Robert Berisha i jep fund romancës me Lauretën?!

Ne fillim te ketij sezoni veror, ne media po aludohej per nje ribashkim te Robertit me Nora Istrefin. Shkak u bene takimet e shpeshta mes tyre.

Mirepo, zerat moren fund kur Roberti beri publike lidhjen e tij me modelen bukuroshe, Laureta Maqedonci.

Prej atij momenti, dyshja shihej shpesh bashke ku nuk ngurronin te ndanim momentet e tyre te embla me ndjekesit ne rrjete sociale.

Por, cfare ka ndodhur me ciftin?

Se fundmi, nje veprim i Robertit ka ngritur dyshime se romanca mes tij dhe Lauretes ka marre fund. Ai ka fshire te gjitha fotot e publikuara me modelen dhe ka lene vetem ato me vajzen e tij, Renee.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments