BallinaRoze“Pse e ke marrë Hanën nga babai i saj?”- Loredana i përgjigjet...

“Pse e ke marrë Hanën nga babai i saj?”- Loredana i përgjigjet akuzave pas këngës së Mozzik

E parashikuam që kënga e re e. Mozzik ishte vetë nisja e një serie të gjatë dramash dhe kështu po ndodh. “Të dua” është dedikimi që reperi bëri për vajzën e tij, Hanën, ku tregon ndjenjat, dhe përjetimin e të parit, të bijën që rritet larg tij, ndërsa për herë të parë publiku ka përpara një këngë që tregob realitetin e një fëmije që përballet me ndarjen e prindërve.

Po ashtu në këngë përmendet edhe Loredana, ish-partnerja e tij dhe mamaja e Hanës, e cila jeton me vajzën. Kështu, ai përmend në tekst se arsyeja e ndarjes, së tyre është shumë e rëndë, por sipas reagimit të fundit të reperes, nuk ka qenë tradhëtia kjo “arsye”.

Nga ana tjetër, njerëzit, të mbushur plot me pyetje, pasi kanë dëgjuar dedikimin e. Mozzik, mendojnë se një prej arsyeve që ai nuk e takon vajzën është vetë ish-partnerja. Nisur nga kjo, ata i kanë drejtuar, disa pyetjes. Loredanës në. Instagram-in e saj, ku e pyesin në mënyrë të drejtpërdrejtë se përse e ka marrë Hanën nga babai i saj?

Pyetje kjo që mori përgjigjen: Nuk do ta bëja kurrë dicka të tillë!

Pra, Loredana nuk po e pengon Mozzik të qëndrojë pranë së bijës, përkundrazi. Në një tjetër pyetje që i drejtohet për bashkë-prindërimin. Loredana thotë se ish-partneri i saj është, i lirë ta takojë të bijën sa herë të dojë.

“Ai mund ta vizitojë dhe ta marrë kur të dojë! Nuk ka qenë kurrë ndryshe. Se si shkon, duhet të pyesësh atë”- thotë Lori.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments