BallinaRozeÇfarë po ndodh mes tyre? Veprimi i Donaldit dhe Einxhelit në ditëlindjen...

Çfarë po ndodh mes tyre? Veprimi i Donaldit dhe Einxhelit në ditëlindjen e Sarah do t’iu habisë!

“Big Brother VIP Albania” pa dyshim eshte nje nder emisionet me te shikuar dhe te dashur nga publiku vitet e fundit ne vend.

Gjate programit, lidhjet dhe miqesite e krijuara u komentuan shpesh. Mes tyre mund të veçohet miqësia e Donald Veshajt me blogeren Sarah Berisha.

Dyshja kishin një raport mjaft të afërt miqësor brenda BBV, madje asokohe Donaldi i pati dalë jo rrallëherë në mbrojtje blogeres, duke kundërshtuar edhe ish te dashurën e tij Beatrix Ramosaj e cila nuk kishte shumë raporte të mira me Sarah-n.

Nje miqesi mjaft e forte e cila u duk se do te vazhdonte dhe jashte programit por ne fakt jo. Prej kohesh eshte vene re se Donaldi dhe Sara nuk jane shfaqur bashke, situate e cila ka krijuar aludime mbi raportet e tyre.

Këto aludime shtohen edhe më shumë me veprimin e fundit të aktorit, për ditëlindjen e blogeres.

Sarah festoi dje ditëlindjen ku mori shumë urime publike nga shumë ish-banorë të BBV (përfshirë edhe Einxhel Shkirën), por ajo që u vu re ishte mungesa e një urimi nga ana e Donaldit

Një detaji tjetër që mund t’ju ketë shpëtuar rreth shoqërisë së tyre fshihet në intervistën e fundit të Sarah-s në ‘Goca dhe Gra’, ku e pyetur rreth banorëve me të cilët ka ende raporte të mira ajo përmendi: “Kledin, Beniadën, Antonelën, Monikën, Dagzin. Kam takuar pak edhe Fifin.” Donaldin nuk e përmendi fare.

Kështu ajo ka lënë të nënkuptohet se raportet mes tyre janë ftohur. Ose ndoshta edhe mund ta ketë harruar.

Vec Donaldit, edhe marredhenia mes Einxhelit dhe Sares eshte diskutuar shume, por e ftuar ne “Goca & Gra”, blogerja i dha fund dyshimeve duke treguar se raportet mes tyre jane mire dhe nuk ka nje krisje.

‘Fjalen’ e fundit e tha Einxheli per raportin e tyre teksa ne InstaStory ka uruar publikisht Saren per ditelindje.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments