BallinaRozeEinxhel Shkira dhe Dj Dagz po martohen, detaji që ngriti dyshime

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz po martohen, detaji që ngriti dyshime

Moderatorja Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë në pritje të ëmbël.

Dyshja u bënë çift gjatë qendrimit të tyre në Big Brother dhe lidhjen e tyre e përforcoi edhe më shumë shatzënia e Einxhelit.

Dyshime ngjalli një Instastory e një faqeje të fansave, të cilën Einxhel e ripostoi në Instagramin e saj.

“A je gati per met propozu a jo” thuhet në fotografitë e Dagz dhe Einxhelit që mban lule në duar.

Ndoshta një plan i dasmës duket në horizont.

Çifti morën pjesë në dasmën e menaxherit të Dagz, Tatarukës, dhe si duket lulet që hodhi nusja, i mori Einxhel.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments