BallinaRozeRomeo bën deklaratën e papritur: Bora është shtatzënë

Romeo bën deklaratën e papritur: Bora është shtatzënë

Puntata e parë e sezonit të ri në “Më lër të flas”.

E ftuar ishte Bora Zemani, e cila dha intervistën e saj të parë rreth jetës personale që pas ribashkimit me. Donald Veshajn.

Gjatë një lojë me dënime ku në dorë duhej të mbahej një armë, Romeo u shpreh: Kujdes se Bora është shtatzënë!

Deklarata e tij ishte vetëm shaka, por sigurisht u prit me shumë bujë në studio. Kujtojmë se gjatë mbrëmjes Bora dhe Donaldi treguan për herë të parë si u ribashkuan.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments