BallinaRozeShakaja që Donaldi i bëri Borës dhe që shumë pak njerëz e...

Shakaja që Donaldi i bëri Borës dhe që shumë pak njerëz e kapën

Pas daljes së. Borës në emisonin e binjakëve! që shuajti zërat e rikthimit(të ditura që muaj më parë), fotot nga dasma e. Arbër Hajdarit ku dyshja u pa gjithë kohës bashkë, nuk habitën askënd.

Madje duket se aq shumë janë ‘sosur’ njerëzit sa ndryshe nga disa kohë më parë ku kapnin, edhe detajin më të vogël, kësaj here ju ka shpëtuar një shaka e. Donaldit drejtuar? Borës.

Gjatë kohës së kërcimin, Donaldi nxjerr telefonin dhe i bën të ditur Borës se po e filmon, ndërkohë që ajo kërcen

Por,ajo që ju ka shpëtuar është se. Donaldi nuk po filmon asgjë pasi telefoni, duket i kyçur dhe tregon orën aktuale(siç ndodh me çdo ekran telefoni)

Për më shumë ndiqni videon me sytë katër!

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments