BallinaSerialetTri Motrat - Epizodi 1

Tri Motrat – Epizodi 1

Tema e episodit të parë të. Tri Motrat, që tregon, lidhjet e familjes dhe vëllazërimit dhe që do të fitojë, vlerësimin e publikut me historinë e saj të sinqertë dhe të ngrohtë familjare, është si më poshtë;

Ndërsa Türkan, Derya dhe. Dönen vazhdojnë jetën e tyre të qetë në. Ayvalık me nënën e tyre Nesrin dhe babain e tyre Sadık Kalender

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments