BallinaSerialetTri Motrat - PROMO Epizodi 2

Tri Motrat – PROMO Epizodi 2

Rüçhan Korman, mbrojtësja e Kormanëve, familja më e pasur në rajon, dëgjon bukurinë legjendare të. Türkan dhe vendos të marrë djalin e saj. Somer si nuse.. Kjo ngjarje është pritur me gëzim nga e gjithë familja, përveç Sadikut. Familja Kalender vazhdon, përgatitjet e dasmës pa e ditur se po jetojnë, ditët e fundit të jetës, së tyre të qetë.

Nga ana tjetër, Derya dhe Kthimi po përgatiten për provimin e universitetit. Kur në derën e tyre troket, goditja e parë që do, t’ua kthejë jetën përmbys, Nesrin është e para që e përballon. Vëllai i Sadikut, Fatih, kthehet për të marrë vajzën e tij, fytyrën e së cilës as nuk e ka parë. Türkan hyn në martesën botërore me një martesë madhështore. Ndërsa Nesrin është e lumtur që të paktën të vendosë. Türkanin në vend të saj, ajo nuk e di se ka lënë me duart e saj në mes të zjarrit të ferrit, vajzën e saj të vetme, të cilën e ka shmangur. Tashmë fati i familjes Kalender ndryshon në mënyrë të pakthyeshme.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments