BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 192

Mos më Braktis – Epizodi 192

Zeynep më në fund erdhi në rajonin ku ishte. Emre në episodet e fundit të serialit Mos më lër. Zeynep, e cila e pa Emren para selisë, u trondit dhe u tremb. Zeynep donte ta shpëtonte. Emren aty dhe hyri brenda. Megjithatë, Zeynep, e cila u kap duke hyrë në dhomë, gënjen. Zeynep tregon se ajo dëshiron të bashkohet me bandën si Doktore dhe se ajo është vullnetare. Në këtë mënyrë ai do të jetë pranë Emresë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments