BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 2

Tri Motrat – Epizodi 2

Kur Somer, i cili u largua nga shtëpia menjëherë pas dasmës, kthehet në shtëpi, gjen. Türkan të plagosur dhe e çon menjëherë në spital. Mirëpo, në spital ata marrin një surprizë të papritur. Shtrimi në spital i kthimit për shkak të asaj që ai përjetoi në provim i vendos në spital të dy vëllezërit në të njëjtën kohë. Somer, i cili nuk mund të lërë kokën e Türkan, është në tension mes Mine dhe Türkan. Kjo situatë shkakton një konflikt me Minen dhe Somer bën një gabim të pakthyeshëm. Kostoja e këtij gabimi do të jetë e rëndë për të gjithë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments