BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 3

Tri Motrat – PROMO Epizodi 3

Derya ndjeket e saj për martesën e saj. Kur, ici takon Türkanin në spital, i tregon Deryas për gjendjen e Türkanit, Derya i bashkon pjesët dhe sëmundjet e sëmundjes janë të saj për motrën e saj janë të sakta. Ndërsa tensioni mes Nesrin dhe Deryas përshkallëzohet, Derya tregon gjithçka që di. Tani dyert e ferrit janë hapur për familjen Kalender.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments