BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 193

Mos më Braktis – Epizodi 193

Emre u plagos rëndë në gjoks dhe humbi shumë gjak. Emre është shtrirë pa ndjenja. Ai e sheh Zeynep Emren në këtë gjendje dhe kjo e mërzit shumë. Zeynep e kupton shtypjen, padrejtësinë dhe paskrupulltizmin e Emresë ndërsa i heq plumbin në gjoks.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments