BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 194

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 194

Nga ana tjetër, Zeynep bën një lëvizje të papritur dhe të papritur. Në Sıla, gjërat janë ende të ndërlikuara. Sevda thotë se Sıla po përpiqet ta fusë Rüstemin në burg. Müslüm Gürses zemërohet shumë nga kjo situatë dhe e largon dhimbjen e tij jashtë të zakonshmes. Gjendja e Tarıkut po përkeqësohet duke shkuar në punë. Sıla bën çmos për ta bërë Tarık mirë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments