BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 3

Tri Motrat – Epizodi 3

Sadik dhe Nesrin kishin muaj që kërkonin vajzën e tyre të zhdukur. Ata kishin ezauruar çdo drejtim, çdo kontakt dhe çdo mundësi. Megjithatë, shpresa u ndez kur morën një telefonatë, nga një i panjohur, që pretendonte se kishte informacion, për vendndodhjen e vajzës së tyre.

Ndërsa nxituan në pikën e takimit, Sadik dhe. Nesrin nuk mund të mos pyesnin veten nëse kjo ishte një tjetër nga skemat e shtrembëruara të Rüçhan Korman. Rüçhan, ish-partneri i tyre i biznesit, i kishte tradhtuar në të kaluarën, dhe ata kishin arsye të besonin, se ai qëndronte, pas zhdukjes së vajzës së tyre.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments