BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 109

Tri Motrat – Epizodi 109

Türkan e rimendon propozimin e Rüçhan dhe vendos t’i japë martesës së saj një tjetër shans. Pas asaj që Nesrin dëgjoi nga Özer për pamjet, ajo përballet me Türkan dhe Rüçhan dhe shpjegon faktet një nga një. Bota e Prioritetit pothuajse shembet mbi të.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments