BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 109

Tri Motrat – PROMO Epizodi 109

Zemërimi i Somerit ndaj Nesrinit shkakton një përçarje mes tij dhe Türkanit. Por Türkan e kupton qartë se ajo nuk dëshiron të humbasë më Somer-in dhe këtë herë ajo përpiqet të pajtohet. Nga ana tjetër Somer i mbyll dyert Turkanit në një mënyrë shumë të vështirë pas asaj që ka kaluar nëna e tij. Megjithatë, një propozim i befasishëm i Rüçhan për Türkan është në gjendje të ndryshojë rrjedhën e gjithçkaje.

Artikulli paraprak
Artikulli tjetër
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments