BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 11

Tri Motrat – Epizodi 11

Nesrin mendon se Türkan e ka penguar ndarjen me. Somerin falë bashkëpunimit me Rüçhanin dhe është ëmbëlsuar. Sadiku nga ana tjetër ndodhet në një situatë të vështirë përballë kërcënimeve të Fatihut. Ai nuk mund ta ndajë këtë me Nesrin dhe përpiqet të kujdeset për veten

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments