BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 12

Tri Motrat – PROMO Epizodi 12

Me presionin që i bëri Türkanit, Rüçhan siguroi që ai të mos divorcohej nga Somer dhe të mos e firmoste. Megjithatë, kjo nuk e ngushëllon atë. Sepse ai mëson se Mine ka një atu të madhe që do ta lidhë Somerin me veten e tij.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments