BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 115

Tri Motrat – Epizodi 115

Ndërsa Derya dhe Mustafa ndërmarrin hapa të fshehtë dhe të shpejtë për t’u martuar, gënjeshtrat që Dönen do t’i thotë familjes së tij për këtë arsye shtohen.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments