BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 116

Tri Motrat – PROMO Epizodi 116

Ndërsa tensioni mes Somer dhe Nesrin vazhdon të rritet, Türkan ngec mes të dyve. Megjithëse Türkan duket se është kapur nga era e dashurisë me ardhjen e Somerit dhe ka harruar kujtimet e këqija të së shkuarës, një informacion që Nezahat do të mësojë do të ndryshojë rrjedhën e ngjarjeve dhe retë e errëta do të bien mbi përrallë. që Türkan dhe Somer jetuan.

Artikulli paraprak
Artikulli tjetër
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments