BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 116

Tri Motrat – Epizodi 116

Me shkuarjen e Somer në Mine, shpresa krejt të reja lindin në zemrën e Mine. E imja është e vendosur të mos e humbasë Somerin këtë herë dhe hedh hapa sikur Türkan të mos kishte hyrë kurrë në jetën e tyre.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments