BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 119

Tri Motrat – Epizodi 119

Rüçhan bën një hap për t’i kthyer Türkan dhe Somer nga vendimi i tyre i divorcit. Teksa në ballë të dyshes ka momente emocionale me këtë hap të Rüçhanit, fati i të dyve tashmë varet nga përgjigjja që do t’i japin pyetjes së gjyqtarit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments