BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 120

Tri Motrat – PROMO Epizodi 120

Është fundi i rrugës për Türkan dhe Somer, gjykatësi vendos t’i divorcojë. Megjithatë, Türkan do të vazhdojë të punojë në kompani për shkak të premtimit që i ka bërë Rüçhan.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments