BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 12

Tri Motrat – Epizodi 12

Ai merr masa për ta parandaluar këtë. Kjo mbush Minen kundër Somer më shumë.

Kthimi bën një sakrificë për mikun e tij Dilek. Megjithatë, kjo do të shkaktojë një problem të madh mes tij dhe Deryas.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments