BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 202

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 202

Bora dhe Cansu u sollën në stacionin e xhandarmërisë dhe u morën deklaratat. Bora nxehet shumë me Cansu dhe Esin, të cilët i sheh si fajtore për vonesën me Zeynep. A do të mundet Bora ta bindë se nuk i ka munguar Cansu dhe të vazhdojë përpara?

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments