BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 120

Tri Motrat – Epizodi 120

Ky vendim i Türkan bën një ndikim të madh në shtëpinë e Kalenderëve. Ndërsa Rüçhan përqafon Türkan; Distanca mes Türkan dhe familjes së saj rritet dhe plagët hapen edhe më thellë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments