BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 121

Tri Motrat – PROMO Epizodi 121

Me lëvizjen e fundit të Mustafës, Deryas i mbaron durimi dhe ajo del nga shtëpia. Me planin e Deryas për t’i dhënë një mësim Mustafës, mendja e Mustafës do të ngatërrohet rreth Deryas.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments