BallinaRozeFero ndan me publikun një foto të vajzës së tij të vogël...

Fero ndan me publikun një foto të vajzës së tij të vogël duke u falur

Reperi Fero ditë më parë bëri të ditur se ka hequr dorë nga muzika, duke iu përkushtuar fesë islame dhe familjes.

E hapat e tij po i ndjek edhe e bija, Nina.

Ishte reperi ai i cili publikoi një fotografi në “Instastory” ku shihet vogëlushja duke u falur.

“Qika babit tu fal”, shkroi ai përbri postimit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments