BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 121

Tri Motrat – Epizodi 121

Kthimi, nga ana tjetër, nuk është në dijeni se një e kaluar e tërë qëndron pas një çelësi të vogël që ai do ta gjejë rastësisht. Vazhdimi i punës në të njëjtën kompani pavarësisht se janë të divorcuar i bën shumë të vështirë Türkan dhe Somer.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments