BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 122

Tri Motrat – PROMO Epizodi 122

Megjithatë, planet e Rüçhan për të ribashkuar të dy nuk kanë përfunduar ende. Rüçhan dërgon Türkan në panair, gjoja për të dëgjuar kokën e tij dhe për të mësuar për gjërat. Ndonëse Rüçhan mendon se planet e tij po funksionojnë në mënyrë perfekte, në fakt me këtë lëvizje ai ia ka hapur me duart e veta derën e jetës së re Türkan.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments