BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 122

Tri Motrat – Epizodi 122

Kur Türkan dhe Somer takohen në hotelin ku shkuan për panair, ata takojnë edhe Kartalin në një mënyrë fatkeqe. Kur Rüçhan kupton të vërtetën për fotografitë që gjeti Türkan, merr frymë në Nesrin dhe tensioni mes dy familjeve rritet.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments