BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 123

Tri Motrat – PROMO Epizodi 123

Ndërsa Derya dhe Mustafa po përpiqen të ndërtojnë një jetë të re për veten e tyre, ata nuk janë në dijeni të lojës që Sevilay ka kthyer pas tyre. Kthimi tani po afrohet gjithnjë e më shumë me të kaluarën e tij dhe me atë se kush është në të vërtetë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments