BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 124

Tri Motrat – Epizodi 124

Ndërsa Rüçhan ndërmerr veprime për t’i provuar Somerit se vrasësi i foshnjës së palindur të Türkan është i imi, Türkan fillon të ndërmarrë hapat e saj të ardhshëm në një mënyrë të vendosur dhe të sigurt.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments