BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 125

Tri Motrat – PROMO Epizodi 125

Ndërsa Somer dhe Rüçhan duan të përgatisin një surprizë për Türkan me rastin e ditëlindjes së saj; Surpriza e vërtetë u vjen nga Türkan dhe Kartal. Kur Nesrin mëson se Derya po martohet, ajo e thërret Derya në shtëpi për të kërkuar llogarinë e saj.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments