BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 127

Tri Motrat – Epizodi 127

Türkan nuk mund të marrë përgjigjen që priste nga pyetja që i bëri Kartalit. Megjithatë, Kartal ka një ofertë tjetër që mund t’i mbajë Türkan dhe Somer së bashku.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments