BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 128

Tri Motrat – PROMO Epizodi 128

Pasi përballet me të kaluarën e tij, ai bie në një heshtje të thellë dhe shqetësuese. Derya, nga ana tjetër, nuk është rehat me faktet që i zbuloi Dön.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments