BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 131

Tri Motrat – Epizodi 131

Libri i shkruar nga Dön ndihmon Türkan dhe Somer të bëjnë paqe mes tyre. Një lëvizje e padashur nga Türkan fillon ta nxjerrë Kartalin nga errësira në të cilën ka rënë, të paktën pak.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments