BallinaSerialetVajza ime e Vogel - Se Shpejti

Vajza ime e Vogel – Se Shpejti

Sekretet e zbuluara në serialin, i cili fokusohet në traumën e Elifit pas vdekjes së bashkëshortit, i trondit të gjithë. Pas vdekjes së burrit të saj, Elif mëson se ajo ka një vajzë të regjistruar me emrin Güneş dhe dialogu i saj me vajzën e vogël i mban të gjithë të mbërthyer në ekran. Ndërsa marrëdhënia mes Firatit dhe Elifit e bën publikun kurioz, sekrete të reja dalin në pah në çdo episod.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments