BallinaSerialetTri motrat – Epizodi 143

Tri motrat – Epizodi 143

Faqja jonë është një faqe që ju lejon të shikoni serialet turke më të fundit dhe më të famshme të emërtuara në shqip.

Për sa i përket serialit “Tre motrat”, ky serial ka përfunduar kohën kryesore të transmetimit në TV Alsat M, ndërsa vazhdimi i sezonit të mëpasshëm po ecën përpara me kanalin turk të lagjes Kanal D. Ne si faqe për të mos humbur asnjë episod nga sezoni Së dyti, filluam të transmetojmë serialin me diçitura shqip!

Duke qenë se seriali në Turqi komunikohet çdo të martë, do ta mirëpresim në shqip në ditët në vijim: të enjten, të premten dhe të shtunën me tre episode selektive.

Deri në këtë pikë kemi mbërritur në episodin 140, ndërsa më poshtë mund të shikoni episodin që po komunikohet në kohë reale, për shembull episodi 143. Vlerësojeni shikimin!

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments