BallinaSerialetVajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 11

Vajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 11

Ekzistenca e Keqdrejtimit
Për dhjetë vjet të gjata, Elifi kishte jetuar nën hijen e një gënjeshtre. Jeta e saj ishte një labirint historish të krijuara, një rimeso që ajo kishte ndërtuar me kujdes për t’u mbrojtur prej pak kohësh më parë. Gjithçka që ajo mund të bënte përfaqësohej nga frika dhe perspektiva për të zbuluar vetveten e saj aktuale ishte e paaftë. Megjithatë, siç do ta kishte fati, do të futej e vërteta në mbajtjen e pamëshirshme të falsifikimit të saj.

Mashtrime të thyera
Ishte një informacion që doli nga hiçi. Qëndisjet e gënjeshtrave të thurura me kujdes të Elifit u shpërndanë nga një zbulim që shkaktoi valë tronditëse në realitetin e saj. Realitetin që ajo e kishte maskuar në mënyrë të palodhshme tani e zbulon për të gjithë për ta parë, dhe ajo mbeti duke luftuar me rezultatet. Vështirësia e fakteve të saj të brendshme ishte tashmë e padurueshme, dhe errësira që kishte fshehur jetën e saj u shpuar nga drita mizore e botës reale.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments