BallinaSerialetTri motrat – Epizodi 155

Tri motrat – Epizodi 155

Në një moment cenueshmërie, emocionet e ngulitura të Türkanit shpërthejnë. Ajo përplaset, fjalët e saj pikojnë nga hidhërimi dhe pakënaqësia. “Të urrej,” bërtet ajo, me zërin që dridhej nga intensiteti i emocioneve të saj. Somer, i goditur nga fjalët e saj, ndjen se zemra i fundoset, pa mundur të kuptojë rrënjën e armiqësisë së saj.

Artikulli paraprak
Artikulli tjetër
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments