BallinaSerialetTri motrat – Epizodi 156

Tri motrat – Epizodi 156

Me një psherëtimë të rëndë, Somer takon vështrimin e Türkanit, me sytë e tij të mbushur me një përzierje ndjeshmërie dhe zhgënjimi. Ai i lutet asaj, “Türkan, të lutem, shko në shtëpi.” Fjalët e tij qëndrojnë në ajër, një lutje e shoqëruar me shqetësim dhe zemërim. Ai dëshiron që ajo të gjejë ngushëllim dhe ngrohtësi, jo vetëm nga i ftohti thumbues, por edhe nga ankthi që e ka përpirë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments