BallinaSerialetTri motrat – Epizodi 164

Tri motrat – Epizodi 164

Ndjekja e drejtësisë nga Somer Përballë fatkeqësive, Somer shfaqet si një figurë e vendosur, duke ndjekur pa pushim të vërtetën pas aktit keqdashës të shkaktuar ndaj nënës së tij. Hap pas hapi, ai lundron në labirintin e sekreteve dhe mashtrimeve, i shtyrë nga një dëshirë e zjarrtë për drejtësi. Hetimi i shpalosur bëhet një fill qendror, duke ndërthurur së bashku fatet e personazheve të përfshirë.

Artikulli paraprak
Artikulli tjetër
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments