BallinaSerialetTri motrat - Epizodi 163

Tri motrat – Epizodi 163

Makthi i zbërthyer i Türkan Ndërsa Türkan përballet me pasojat e zgjedhjeve të saj, ajo që fillimisht dukej si një ribashkim shpresëdhënës kthehet në një makth të pandashëm. Spektri bezdisshëm i së kaluarës rishfaqet, duke krijuar një tension të dukshëm që përshkon historinë. Lexuesit mbeten të pyesin për kthesat dhe kthesat që e presin Türkan në udhëtimin e saj të trazuar.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments