BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 22

Tri Motrat – Epizodi 22

Türkan dhe Somer e gjejnë makinën e Mine-s të braktisur në anë të rrugës në kthimin e tyre nga İzmiri. Somer, i cili është shumë i shqetësuar për të dashurin e tij, merr frymë në shtëpinë e Mine. Türkan nuk donte ta linte vetëm dhe shkoi me të.

Nr.2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments