BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 211

Mos më Braktis – Epizodi 211

Nga ana tjetër, Zeynep ia del që ta nxjerrë. Emren nga ai kamp terrorist, edhe nëse është e vështirë. Megjithatë, plaga e. Emres është e infektuar dhe ai nuk mund të qëndrojë më. Zeynep edhe një herë e gëzon Emrenë, por ai has një person që nuk e priste kurrë. A do ta ndihmojë ai Zeynep, terroristin që i shpëtoi këmbën Zeynep dhe i detyrohet Zeynep jetën e tij?

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments