BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 22

Tri Motrat – PROMO Epizodi 22

E hene – 04/17/2023

Mine zbulon të vërtetën rreth mbërritjes së Nihat. Rezulton se Rüçhan Hanım orkestroi praninë e Nihat dhe negocioi dashurinë e tyre me Somer në këmbim të një ullishte. Në një përpjekje të dëshpëruar për t’i rregulluar gjërat, Mine i shkruan një letër të përzemërt. Somerit, duke i shpjeguar gjithçka. Por fati ka plane të tjera pasi letra bie në duart e. Türkanit, duke i shtuar një shtresë tjetër kompleksiteti dramës që po shpaloset. A do të zbulohet sekreti i Mine? A do t’i mbijetojë pengesat në rrugën e saj dashuria e Nihatit dhe Mine? Ayvalık është në një vorbull emocionesh ndërsa e vërteta del në dritë.

VK

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments