BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 35

Tri Motrat – Epizodi 35

Ndërsa Nesrin dhe Sadık Somer janë të lumtur që kujdesen për Türkanin, Türkan dhe Somer fillojnë përgatitjet për të kthyer një faqe të re në jetën e tyre. Somer ndërmerr veprime për të hapur një shtëpi të veçantë siç i kishte premtuar Nesrinit.

Nr.2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments